Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık,Koronavirus salgını nedeni ile ilçemizde bulunan genel yaşam alanlarının denetlemesi kapsamında Kadirli Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Şenpiliç isletmesini ziyaret etti.
Ziyarete Kaymakam Ahmet Arık’ın yanısıra Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir, İl Halk sağlığı hizmetleri Başkanı, Dr.Mehmet Bahar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Cemil Deniz ,İlçe sağlık Müdür vekili Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.İlker Halvacı ,İlçe Tarım Müdür vekili Mehmet Tahiroğlu, ve Halk Sağlığı filyasyon ekipleri eşlik etti.
Mamül üretiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Balci ve işletme sorumlusu Hanifi Ünal tarafından yapılan sunu ile isletmenin faaliyet alanları, kapasitesi,ve salgın dönemiyle birlikte alınan önlemleri hakkında bilgi verildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)