Kaymakam Arık “MEYVE” bahçelerini gezerek üreticilerle bir araya geldi…
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, hububata alternatif olarak meyve üretimi yapan çiftçileri ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı, bahçeleri gezdi.
Meyve hasadına da katılan Arık’ın ziyaretlerine, İlçe Tarım Müdürü Fatin Rüştü Özeser, İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Gürlek, Mehmet Bozkurt, Av. Harun Özdemir, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa AS ve ilçe tarım müdürlüğü görevlileri katıldı..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)