SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM AHMET ARIK’TAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR
    • 13 Mayıs 2020 - 09:19:13

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık yaptığı açıklamada hayırseverlere teşekkür etti.
Kaymakam Arık “Tüm dünyanın ekonomik olarak sıkıntılar yasadığı üretimlerin durma noktasına geldiği Koronavirüs Covid-19 salgını nedeni ile ülkelerin zor günler geçirdiği bir dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızca başlatılan birlik beraberlik dayanışma çağrıları sonucunda, yardim seferberliği başlatılmıştı. Toplumun tüm kesimlerince kabul gören bu çağrı kısa sürede cevap buldu ve gelinen noktada damlalar sel oldu. İlçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelelere SYDV aracılığı ile bir çok aileye hemen hemen bütün ihtiyaç sahibi ve talepte bulunan ailelere yardımlar ulaştırılmıştır. Yaşanılan bu süreçte maddi manevi desteklerini esirgemeyen
Milletvekilimiz Sayın Mücahit Durmuşoğluna, eski Milletvekilimiz Sayın Durdu Mehmet Kastal’a, Belediye Başkanımız Ömer Tarhan’a, 7 Mart hastanesi ve yönetimine, Şen piliç ve yetkililerine, JNR Tekstil sanayi, Yüksel Ticaret’e, Soner Topalhan’a, Kederoğlu Mobilyaya, Türker Öz’e Nizamoğlu Tarim’a, Kadirli süt ve süt ürünlerine çok teşekkür ediyoruz.
Yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak isteyen hayırseverlerimiz yardımlarını Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfına aktararak ihtiyaç sahibi ailelere ulaşabilirler.
Kadirli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ziraat Bankası Hesap no:
TR260001000312301477575004”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz