UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KAYMAKAM AHMET ARIK ŞEHİT YAKINLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
    • 6 Temmuz 2020 - 07:51:48

Kaymakam Ahmet Arık Şehit yakınları ile kahvaltıda bir araya geldi. Programa Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan İlçe Sağlık Müdürü Dt.Ayşe Bozkurt ve ilçe Müftüsü Necati Gündoğdu katıldı.Yapılan kahvaltının ardından İlçe Müftüsü tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua yapıldı.
Şehit yakınlarıyla bir süre sohbet eden Kaymakam Arık “Koronavirüs sürecinde alınan önlemler gereği ziyaretlerimizi geçici bir süre ertelemiştik. Alınan önlemler ve kontrollü hayat gereği kurallara uyarak yeniden bir araya geldik.
Davetimize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.Dün sayın valimizin ilçemizi ziyaretinde valimiz yoğun programına rağmen şehit ailemizi ziyaret etmek istedi;sayın valimizle bir şehit yakınımızı ziyaret etme imkânı bulduk. İnşallah herkesi ziyaret etmek istiyoruz. Şehit yakınlarımız her zaman bizim başımızın tacıdır. Benden bir isteği olan burada söyleyemeyen bir talebi olan varsa Kaymakamlığımıza da beklerim. Bir arada olduğumuz için davetimize katıldığınız için teşekkür ederim” dedi.
Şehit yakınları Kaymakam Arık’a teşekkür ederek davetten duydukları memnuniyetlerini ilettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz