“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KAYMAKAM AHMET ARIK KADİRLİ ORGANİZE SANAYİSİNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKALARI DENETLEDİ
    • 5 Kasım 2020 - 20:22:34

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık beraberinde İlçe Sağlık Müdürü Dt.Ayse Bozkurt ile birlikte OSB de faaliyet gösteren fabrikalarda denetlemelerde bulundu.
Koronavirüs tehlikesinin geçmediğini ifade eden Kaymakam Arık ” Son günlerde görülen vaka artışları nedeni ile tüm yaşam alanlarını kapsayacak şekilde denetimlerimiz devam ediyor.Bu kapsamda denetim ekiplerimiz gerekli uyarı ve bilgilendirmeleri yaparak yaşam alanlarında denetim yapıyorlar.Kesinlikle maske,mesafe,temizlik kurallarından ödün vermeden yeni normale uyum sağlamak zorundayız.”dedi.
MASKE KULLANMAK BULAŞ RİSKİNİ AZALTIYOR
Bilim Kurulu tavsiyeleri dogrultusunda özellikle maske takmanın virüsün bulaş oranını ciddi manada azalttığını ifade eden Kaymakam Arık “Yeni normalde uyumamız gereken üç ana kural; Maske, Mesafe, Temizlik hayatımızın her anında uygulanması gereken hayati önem arz eden kurallardır.Lütfen bu kurallara mutlaka uyalım . Özellikle Maske kullanımını kendi sağlığımız ve çevremizin sağlığı için alışkanlık haline getirelim.Maske kullanmak virüsün bulaş oranını ciddi manada azaltıyor ” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz