SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

Remzi arslantaş aday mı

Remzi arslantaş aday mı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Zeytin fidanı dağıtıldı

KAVAK’TAN DANIŞTAY ÜYESİ TAYYİBE KAYCIOĞLU’NA ZİYARET  
    • 23 Ekim 2018 - 06:23:15

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) Genel Başkanı Ahmet DEMİREL, Genel Sekreter Mustafa TUFAN, Genel Muhasip Urfi GÜVEL, Yönetim Kurulu Üyeleri Huriye DEMİRALAY ÖZCAN, Kadın Kolları Başkanı Hatice CANYURDU GÜNEŞ, Başkan Yardımcısı Zeynep ÇAPAR, İlknur GÜL, Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanı Şerife AYHAN, KA-VAK İzmir Temsilcisi Mükremin BAYRAMOĞLU ile Danıştay Üyesi Tayyibe KAYCIOĞLU’nu ziyaret ettiler.

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet DEMİREL tarafından Vakfın tanıtımı ve faaliyetleri hakkında genel bilgi verildi. KA-VAK Kadın Kolları Başkanı Hatice CANYURDU GÜNEŞ tarafından Kadın Kollarının tanıtımı ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ayrıca Ankara KA-VAK Öğrenci Topluluğu Başkanı Şerife AYHAN tarafından KA-VAK Öğrenci Toplulukları etkinlikleri hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Samimi bir ortamda geçen görüşmede Kadirli’li hemşerilerimiz ve yöremiz hakkında nasıl katkı sağlayabiliriz görüşleri paylaşıldı.

Başkan DEMİREL,  Hemşerimize yeni görevinde başarılar diler, göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaya teşekkür ederiz dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz