SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KAVAK ADANA ŞUBESİNİN 3.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
    • 28 Ocak 2020 - 07:30:11

Vakfın Adana Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu, üyelerin geniş katılımıyla gerçekleşti. Divan Başkanlığını Vakfın Genel Başkanı Ahmet Demirel’in yaptığı Genel Kurul , saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu okunup ibra edildi. 2020 ve 2021 yıllarına ait tahmini bütçe görüşülüp onaylandı. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Üst Kurul Delege Seçimi yapıldı. Genel Kurul yapılan dilek ve temenni konuşmaları ve Şube Başkanı Emine Varmış’in teşekkür konuşması ile sona erdi.

Yapılan seçimlerde, yeni Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Emine Varmış, Kenan Topal, Mehmet Ali Kütküt, Hamza Farsak, Tuğba Şen, Ömer Özdoğan ve Abdurrahman Gündeşlioğlu, yedek üyeliklerine ise Korhan Kadıoğlu, İbrahim Orkun Davutluoğlu ve Murat Akdoğan seçildi.

Seçim sonucunda, yeni Denetim Kurulu asil üyeliklerine Tufan Karakuş, Muzaffer Akgüner, Adnan Atılgan, Sencer Kestir ve Davut Göz, yedek üyeliklerine ise Nesrin Topal, Ayşe Efe ve Kültigin Pazarcı seçildi.

Yapılan açıklamada Genel Kurulun, Vakfımıza, Kadirlimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bu vesile ile bundan önceki Vakıf yönetimlerinde görev almış üyelerimize emekleri için teşekkür ediyor, yeni seçilen üyelerimize başarılar diliyoruz denildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz