UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Katı Atık Bertaraf Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı
    • 16 Ekim 2019 - 07:19:48

Osmaniye Katı Atık Birliği Toplantısı, İl Özel idare toplantı salonunda Belediye Başkanı Kadir Kara başkanlığında yapıldı.

Osmaniye Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İdareler Birliği Encümeni   birlik başkanı ve Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın başkanlığında toplandı. İlçe belediye başkanları ve birlik  meclisi üyelerinin  de hazır bulunduğu toplantı,İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek açıklaması yapıldı.

Arından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.Gündem maddelerinin  kabul edilmesiyle birlikte Başkan Kadir Kara ve beraberindekiler  katı atık tesisini  gezerek genel çevre konularında karşılıklı değerlendirme  ve fikir alış verişlerinde bulundular.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz