Sumbas’ta traktör kazası

Sumbas’ta traktör kazası

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Katı Atık Bertaraf Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı
    • 16 Ekim 2019 - 07:19:48

Osmaniye Katı Atık Birliği Toplantısı, İl Özel idare toplantı salonunda Belediye Başkanı Kadir Kara başkanlığında yapıldı.

Osmaniye Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İdareler Birliği Encümeni   birlik başkanı ve Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın başkanlığında toplandı. İlçe belediye başkanları ve birlik  meclisi üyelerinin  de hazır bulunduğu toplantı,İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek açıklaması yapıldı.

Arından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.Gündem maddelerinin  kabul edilmesiyle birlikte Başkan Kadir Kara ve beraberindekiler  katı atık tesisini  gezerek genel çevre konularında karşılıklı değerlendirme  ve fikir alış verişlerinde bulundular.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz