Tüm yurtta olduğu gibi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde tüm Müslümanlar ve mazlum Filistin halkı için kandil gecesinde eller semaya kaldırılarak dualar edildi.
Kadirli ilçesinde Sanayi Camiine yatsı Namazına gelen yüzlerce kişi Namaz için saf tuttu,Ülkenin bekası,huzuru ve Filistin halkı için ellerini semaya açtı.
Namazın kılınmasının ardından İsrail’in, Filistin halkına gerçekleştirdiği insanlık dışı saldırıların son bulması ve Gazze’de hayatını kaybeden ve yaralananlar için de dua edildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)