ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanına CGC’den ziyaret
    • 6 Temmuz 2023 - 12:40:17

Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanına CGC’den ziyaret

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetim Kurulu Üyeleri, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ender Erikan’ı ziyaret etti.
Yeni hastanenin Osmaniye’ye kattığı değerlerin konuşulduğu ziyarette, Osmaniye özelinde sağlık sektörü çalışmaları konuşuldu.
Dr.Ender Erikan’a yeni görevinde başarı dileyen CGC Başkanı Ali Cihangir, yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi kentimize 900 hasta kapasiteli yeni bir devlet hastanesi yapıldı. Böyle olunca sağlık sektörünün de iş yükü arttı. Bu sektör hata ve yanlışı kabul etmeyen hassas ve ekip ruhu ile çalışılması gereken önemli bir sektör. Yeni göreve başlayan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ender Erikan’ın da bu anlamda sağlık hizmetlerine katkı sağlayacağına inanıyoruz ve kendisine yeni görevinde başarı diliyoruz” diye konuştu.
Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ender Erikan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Erikan, başkanlığın kamu hastaneleri ve ağız diş sağlığı merkezlerinin belirlenen hedef, politika ve stratejilere, ilgili düzenlemelere ve performans programına göre yönetmek, faaliyet ve işlemlerini, izlemek, değerlendirmek, denetlemekle yükümlü olduğunu hatırattı.
Sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılmasının önemli olduğunu ifade eden Erikan, “Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığının oldukça geniş hizmet ağı vardır. Temelinde ise sağlık hizmetlerindeki kalitenin üst seviyede tutulması vardır. Bu anlamda, sağlık alanında görev yapan tüm arkadaşlarımızın özverili çalışması gibi bizlerinde sağlıkta kalite artırımı konusunda yoğun bir çalışma tempomuz vardır. Kentimize kazandırılan Devlet Hastanemizde de hizmet kalitesinin her geçen gün daha da ileri seviyelere taşınması adına mücadele veriyoruz. Basın camiasından da bu anlamda destek bekliyoruz” diye konuştu. CGC Basın

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz