Kahramanmaraş Kadirli Kardeşliği Yardımlaşma Derneği dualarla açıldı.
Kent Meydanı yanındaki Vergi Dairesi üzerinde hizmet verecek derneğin açılışına katılım yoğun oldu.
Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması, Kuran’ı Kerim tilaveti ve dua edilmesinin ardından Dernek Başkanı Ali Cinkara yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüteceklerini belirterek, katılanlara teşekkür etti.
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, K. Maraş Akdeniz Dernekler Federasyonu Başkanı Yunus Temiz ile diğer konuşmacıların birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmaların ardından siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, belediye başkan adayları, STK, oda, vakıf, dernek başkanı ve yöneticileri, kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarları ile Andırın’dan gelen kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarlarının katılımıyla açılış gerçekleştirildi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)