Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan tüm galericileri şehir dışına taşımak için Osmaniye Yolu Otogar Civarındaki 40 dönümlük arazinin kamulaştırmasını tamamlayarak Galericiler Sitesini burada inşa edeceğini söyledi.
Projelerinin hazır olduğunu söyleyen Başkan Tarhan, Biz dedikodu değil icraat yapıyoruz, Galericiler Sitemizin de yerini kamulaştırdık ve projesini tamamladık. 2019’da yapımına başlayarak Kadirlililerimizin hizmetine sunacağız.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)