Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından, İmam-Hatip Orta Okullar arası “Genç Seda Kur’anı Güzel Okuma yarışması” nda, 15 Temmuz İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi İhsan Erdem Bozdoğan Osmaniye il birincisi olmuş, ardından Niğde 6. Bölge Yarışmasında da bölge birincisi olarak ilimize, ilçemize bu güzel ruhu yaşatmıştır. 13 Nisan da Ankara’da Türkiye finali yapılacaktır.
Yarışmaya katılarak birincilikler elde eden 15 Temmuz İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi İhsan Erdem Bozdoğan’ı tebrik eder, Onu yetiştiren başta babası Mahmut Bozdoğan ve okul müdürü Muzaffer Loğoğlu ve dahi öğretmenlerini tebrik eder, Türkiye finalinde öğrencimize başarılar dileriz.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)