CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

KADİRLİLİ OFFROAD’ÇULAR BAŞARIYA DOYMUYOR
    • 1 Kasım 2022 - 08:12:16

KADİRLİLİ OFFROAD’ÇULAR BAŞARIYA DOYMUYOR
2022 yılı ilk ayağı Kadirli’de yapılan Akdeniz Offroad Kupasının 3. Ayak yarışı Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleşti.

Esenköy Mahallesi’ndeki yarışlara Türkiye’nin 13 ilinden 19 araç ve 38 sporcu katıldı. Birbirinden güzel ve keyifli yarışların yoğun ilgi gördüğü iki ayrı klasmanda iki araçla katılan Kadirli Offroad Kulübü Genel Klasman ve S3 Klasmanında İrşat Biçer – Fettah Yiğit ikilisi ile S4’te ise Mehmet Demirel – Hilmi Demirel 1.lik kupasını kaldırdı.

2022 yılı Akdeniz Offroad Kupasının ilk üç ayağında büyük başarı elde ederek birincilikler kazanan Kadirlili Offroad sporcularımız, yıl sonunda şampiyonluk kupasını kazanmak olduğunu belirttiler.

Şampiyonun en büyük favorilerinden İrşad Biçer ve Fettah Yiğit, hedeflerinin, iyi dereceler alarak Akdeniz Şampiyonluğunu bu yıl Kadirli’ye getirmek olduğunu belirttiler.

Biçer ve Yiğit, şampiyona boyunca kulübe desteklerini esirgemeyen Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a da ayrıca teşekkür ettiklerini ve bu özveri ile çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdiler.. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz