SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

Remzi arslantaş aday mı

Remzi arslantaş aday mı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Zeytin fidanı dağıtıldı

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ SOYSAL SARIOĞLAN KAYMAKAMLIĞINA ATANDI
    • 24 Ekim 2018 - 06:43:06

Ankara’da düzenlenen Kura Töreni ile meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayan 104. Dönem Kaymakam Adayı Hemşehrilerimiz Muhammed Usame SOYSAL’ın görev yapacağı yer belli oldu. Memleketimizin yetiştirdiği genç Değer, kıymetli Mülki İdare Amiri Hemşehrilerimiz Muhammed Usame SOYSAL, kura ile Kayseri Sarıoğlan Kaymakamlığına atandı.

Kaymakamımızın, atama Kararnamesinin yayımlanmasının ardından görev yerinde Kaymakam olarak vazifesine başlayacağı öğrenildi. Değerli Kaymakamlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz.

Muhammed Usame SOYSAL kimdir?
Aslen Kadirlili olan Hemşehrimiz Muhammed Üsame Soysal, 1988 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladı. Lisans eğitimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde 2010 yılında tamamladı.

Memuriyet hayatına 2012 yılında Maliye Bakanlığında Uzman Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra bir süreliğine yine aynı bakanlıkta müfettiş yardımcısı olarak çalıştıktan sonra, 2015 yılında Hatay Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisab etti. Valilik stajını Hatay ilinde, Kaymakam Refikliği stajını ise Kadirli ve İzmir’in Bayındır ilçelerinde tamamladı. Ovacık Kaymakam Vekilliği, Hassa Kaymakam Vekilliği ve Araban Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayan SOYSAL, 104. Dönem Kaymakamlık Kursu sonucu Ankara’da düzenlenen Kura Töreni ile Kayseri Sarıoğlan Kaymakamlığına atandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz