Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Alınan bilgiye göre, Cığcık köyü istikametinden şehir merkezine gelmekte olan Seyit Dilcioğlu idaresindeki 80 GE 690 plakalı otomobil, Şehit Orhan Gök Mahallesi’nde U dönüşü yapan ve sürücüsü öğrenilemeyen 01 FKM 21 plakalı otomobile çarptı.
Kazada, sürücülerden Seyit Dilcioğlu ile her iki otomobilde bulunan Kerim Erdoğan, Erdoğan Berksoy ve Semra Topalak yaralandı.
İtfaiye ekipleri tarafından araçlardan çıkarılan yaralılar, ambulanslarla Kadirli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Diğer sürücü ise kazadan sonra olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlattı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)