UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KADİRLİ’DE TEMİZLİK VE DEZENFEKTE SEFERBERLİĞİ
    • 14 Aralık 2020 - 07:37:38

İçişleri Bakanlığı tarafından 2 gün süreyle il sınırları içinde sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından Siz Evde Belediyeniz Görevde sloganı ile temizlik ekipleri tarafından boş kalan çarşı, tüm mahalle, cadde ve sokaklar temizlendi ve dezenfekte edildi.
Korona virüse karşı yoğun olarak kullanılan merkez çarşı ve sokaklar ilaçlı sular ile yıkandıktan sonra, ikinci gününde ise dezenfekte çalışmaları yapıldı .
Gece ve gündüz devam eden temizlik ve dezenfekte çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz fırsattan istifade temizlik çalışması yaptı. Daha temiz bir Kadirli icin yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sokağa çıkma yasağının açıklanmasından sonra çarşıların, cadde ve sokakların boşalmasını fırsat bilip, temizlik çalışmaları yaptık. İlçemizin ana cadde ve sokaklarını dezenfekte ettik. Sitelerimizin girişleri ve asansörler dezenfekte edilirken İtfaiyemiz tarafından da site bahçeleri ilaçlı su ile yıkanarak dezenfekte ediliyor. Yine Savrun Çayındaki turp yıkama havuzlarında işçilerimizin dinlenme ve yemekhanelerini dezenfekte ettik. Kadirli Belediyesi gece gündüz Koronavirüs ile mücadelesine ve Daha temiz bir Kadirli için çalışmalarına devam ediyor” dedi.
Ayrıca Başkan Tarhan sokağa çıkma sınırlamasında ekiplerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında da seferber olmuş durumda diyerek “ hem covid-19 tedavisi gören vatandaşlarımızın sabah kahvaltı ve 3 çeşit sıcak yemek ve gıda yardımında bulunuyoruz hem de 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için de tüm ekip arkadaşlarımızla fedakarca çalışıyoruz” dedi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz