“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KADİRLİ’DE OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
    • 13 Eylül 2023 - 09:42:02

KADİRLİ’DE OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
Kadirli’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Okul Servis araçları ve şoförlerine yönelik olarak denetimler yaptı.
Kadirli ilçesinde ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik tescil ve Denetleme Şube büro Amirliği ekipleri ilçe genelinde geçen hafta
Dr. Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde Okul Servis Taşımacılığı yapan sürücülere eğitim semineri vermişti.
Seminerde güvenli Sürücülük farkındalığının artırılmasına yönelik Katılımcılara Karayolları Trafik Kanunu ve Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği ile ilgili güncel mevzuatlar konusunda bilgilerin verildiği eğitimde Güvenli Sürüş ve Güvenli Sürüş İçin Sağlanması Gereken Şartlar ile Trafik Güvenliği konusu ele alındı.
“OKUL YOLUNDA HER ŞEY YOLUNDA”
Ekipler Okulların açılmasıyla birlikte öğrencilerin ve vatandaşların can güvenliği için sabah saatlerinde okul önlerinde uygulama gerçekleştirdi. Ekipler kurulan uygulama noktalarında durdurdukları araçların, Okul Servis Araçları Yönetmeliği´ne uygunluğunu, emniyet kemeri takılıp takılmadığı,rehber personel bulunup bulunmadığını, şoförlerin mesleki yeterlilik belgelerinin olup olmadığını kontrol etti.
“Okul Yolunda Her şey Yolunda” sloganıyla uygulamada sürücüler uyarıldı,eksik evrak ve araç kontrolü yapılarak mevzuata uymayanlara ceza kesildi.
Sivil ekipler de okul önlerinde şüpheli gördükleri kişileri durdurarak kimlik kontrollerinde bulundu.
Uygulamaların gerekli yerlerde ve gerektiğinde devam edeceği bildirildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz