Kadirli İlçesinde Offroad Şenlikleri düzenlendi.
Topraktepe Köyünde Kadirli Belediyesi, Türkiye otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Kadirli Offroad Kulübünün ortak düzenlediği Offroad Şenliklerine AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı ile birlikte kalabalık bir izleyici katıldı.
Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan ve Belediye Başkanı Ömer Tarhan 3 araçla test sürüşüne katılarak yarışın startını birlikte verdiler. 4 klasmanda 16 aracın yarıştığı etkinlikte sürücüler parkurda kıyasıya yarıştı. 120 saniye aralıklarla karışık olarak çıkan araçlar birbirlerine üstünlük sağlamak için büyük mücadeleler verdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)