İLÇEMİZDE HER YIL GELENEKSEL HALE GELEN OFF-ROAD YARIŞLARI BU YIL 7-8 MAYIS TARİHLERİNDE TOPRAKTEPE OFF-ROAD PİSTİNDE, AZRA GÜLENDAM HAYTAOĞLU ANISINA DÜZENLENEN ETAPTA YAPILACAK.
5 YARIŞTAN OLUŞAN 2022 AKDENİZ OFF-ROAD KUPASI’NIN İLK YARIŞI,KADİRLİ OFF-ROAD KULÜBÜNÜN ORGANİZASYONUNDA; KADİRLİ BELEDİYESİ, OMUŞ MOTORS, MERKEZ MARKET, KURTOĞLU İNŞAAT, IŞIKBOL COPY, ENZA HOME YATAŞ KADİRLİ, ÖZER TARIM VE ALASIRT YAPI İNŞAAT KATKILARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
FARKLI İLLERDEN ÇOK SAYIDA ARAÇ VE SPORCUNUN KATILACAĞI BU ADRENALİN DOLU YARIŞ 8 MAYIS PAZAR GÜNÜ SAAT 11:00’DA START ALACAK.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)