Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kadirli’de Nevruz Bayramı Coşkuyla Kutlandı
    • 22 Mart 2019 - 06:46:48

Kadirli ilçesinde, Nevruz Bayramı düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Kadirli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen etkinlikler   saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul Müdürü  Şendağ Eser bir selamlama konuşması yaparak misafirlere hoş geldiniz dedi.  Tiyatro gösterileri, halk oyunları,halat çekme,yumurta kırma  ve okulun moda tasarım bölümü öğrencilerince düzenlenen defileyle devam eden etkinliğin  ardından Nevruz ateşi yakıldı. Protokol üyeleri, ateşin üzerinden atlayarak dilek tuttu. Ateşinin yakılmasının ardından Türklerin, Ergenekon’dan çıkışını temsilen demir dövüldü. Daha sonra öğrenciler tarafından oluşturulan fotoğraf sergisi gezildi.

Etkinliklerde vatandaşlara pilav, sıkma ve ayran ikramı yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız,okul idaresine,öğretmenlere ve öğrencilere hazırlanan güzel programdan dolayı teşekkür etti.

Etkinliklere, Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, daire ve okul müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda öğrenci ile vatandaşlar katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz