SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KADİRLİ’DE İSTİKLAL MARŞI’NI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ
    • 12 Mart 2020 - 06:42:01

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı TÜRKAV Kadirli Şubesi Kadirli Belediyesinin katkıları ile düzenlediği İlkokullar Arası İstiklal Marşı’nı Güzel okuma yarışması yapıldı.
Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde yapılan yarışmada katılım oldukça yoğun oldu.
Öğrenciler jüri karşısında İstiklal Marşı’nın tamamını ezbere okuyarak birinci olmak için kıyasıya yarıştılar.Yapılan değerlendirmeler sonucunda Yarışmada birinciliği Mehmet Nuri Arıoğlu ilkokulundan Zehra Kocaoğlu, ikinciliği 100 Yıl Şehit Bekir Çavuş ilkokulundan Ela Yanar, üçüncülüğü ise Cengiztopel ilkokulundan Ömür Yaltı aldı.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İstiklal Marşının anlamını ve ruhunu kavramaya çalışan her öğrencimiz bizim için aynı değerdedir.Yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dilerim dedi.
TÜRKAV Kadirli Şube başkanı Levent Binici, yarışmaya Toplam 24 İlkokul katıldığını yarışmanın büyük bir çoşkuya dönüştüğü söyledi
Binici, Tüm İlkokul müdürlerine , öğretmenlerine , öğrencilerine , velilerine ,Kadirli Belediye başkanı Ömer Tarhan’ a,MHP il Başkan vekiline,MHP ilçe başkanına ,il genel Meclis üyelerine,belediye Meclis üyelerine,programımıza katılanlara , bize gönülden destek verenlere , TÜRKAV üyelerimize ve basınımıza yürekten teşekkür ediyorum dedi.Program sonunda dereceye girenlere ve katılım sağlayanlara çeşitli ödüller verildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz