Kadirli Müftülüğü ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün birlikte organize ettikleri İmam hatip lisesi mezunu öğrenciler için DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi) kursu devam ediyor. 24 Eylül’de başlayan ve Türkiye genelinde 9 Aralıkta yapılacak olan sınavda öğrenciler başarılı olmak için sıkı bir çalışma temposuna tutuldu.
54 öğrencinin kayıt yaptırdığı Din hizmetleri alan sınavı için takvim ilerlerken,İmam hatip ve Kur’an kursu öğreticileri günlük 6 saat vaizler ve hocalar eşliğinde ders işliyorlar
İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu “kursa büyük teveccüh oldu tecrübeli hocalarımız eşliğinde öğrenciler sınava hazırlanıyor. Bizler ilçede elimizden gelen hizmetlerin en iyisini vermeye çalışıyoruz bu kardeşlerimize şimdiden başarılar diliyorum . inşallah sınavda da iyi bir başarı bekliyoruz”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)