“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Kadirli’de “Ben Olsaydım” temalı bağımlılıkla mücadele çalıştayı  
    • 7 Nisan 2022 - 20:38:02

Kadirli’de “Ben Olsaydım” temalı bağımlılıkla mücadele çalıştayı

Kadirli Kaymakamlığınca, uyuşturucu, alkol, tütün, davranışsal bağımlılık konularına yönelik hazırlanan “Ben Olsaydım” temalı bağımlılıkla mücadele çalıştayının başladı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Prof. Dr. Turan Güven Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, Belediye Başkanı Vekili Hakan Semercioğlu, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Ökkeş Alpaslan Karcı, İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Emniyet Müdürü Tarık Esat Kahveciler, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve aileler katıldı.

Kaymakam Bakır, yaptığı konuşmada, bağımlılık konusunda insanların çevresi ve ailesiyle geçirdiği vakitleri gözden geçirmesi gerektiğini söyledi.

Bağımlılık konusunda çözümün insanların daha fazla duyarlılık göstermesi gerektiğini belirten Bakır, “İşin özü, aileler olarak çocuklarımıza biraz fazla vakit ayırmamız gerektiğini gösteriyor. İnsanların çevresiyle ve ailesiyle biraz fazla ilgilenmesi gerekiyor. Görev dışındaki bu konuya vakit ayırma ve duyarlılık çok önemli. Asıl sorun bizim yakın çevremizle olan geçirdiğimiz güzel ve kaliteli zamanların az olmasıyla başlıyor. Herkesin üzerine düşen görevi yapacağına inanıyorum.” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt, narkorehber Fevzi Ayıntaplı, polis memuru Duran Kaya, Astsubay Kd. Üstçvş. Serdar Genç ve Osmaniye Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nde görevli sosyal çalışmacı Cansu Arslan, bağımlılık ile ilgili konuşma yaptı. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz