Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ebediyete İntikalinin 83. Yıldönümü Nedeniyle İlçemizde bir Anma Programı Düzenlendi.
10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü programı Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Kaymakamlık Makamı çelengi, Belediye Başkanlığı çelengi Atatürk Anıtı’na sunulmasından sonra, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete intikal saati olan 09.05’ te ilçe genelinde çalınan sirenler eşliğinde iki dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okunması ile bayraklar yarıya indirildi.
Atatürk’ü Anma programına daha sonra Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde devam edildi. Programa Kaymakam vekili Adem Yılmaz,Belediye Başkanı Dr Ömer Tarhan, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)