SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KADİRLİ TÜRKAV ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR
    • 19 Mart 2020 - 07:07:12

İlçenin önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer alan ve Başkanlığını Levent Binici’nin yaptığı Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) ilçedeki yapmış oldukları proje ve etkinlerle takdir topluyor.
Ülkücü camianın yakından tanıdığı ve kamuoyunda saygınlığı ile tanınan Eğitimcileri yönetimine alan Başkan Binici,göreve geldiği ilk günden itibaren toplumun her kesimi ve kurumlarla olan etkili iletişimi ve istişaresiyle de göze çarpıyor.
Sivil toplum başta olmak üzere diğer paydaşlarla da uyum içerisinde olan Binici ve ekibi, yaptığı çalışmalarla ilçeye büyük katma değer sağlamaya devam ediyor.
Binici, TÜRKAV Şubesi olarak Her alanda yaptığı çalışmayı şehre sunarak kentin gelişimine ve değişimine katkı sağlıyor. İlçede dayanışma ruhunu ve istişare kültürünü önemsiyoruz diyen Binici, yapmış oldukları ziyaretlerde kamu hizmeti yapan bir kurumun mensupları olarak aynı amaç ve gaye uğrunda bir arada olan insanlarız. Bizim tüm amacımız ilçe halkına hizmet etmek olduğunu dile getiriyor.
Kadirli TÜRKAV Şuana kadar ilçe kamuoyunda beğeni ve takdirle izleniyor…

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz