KADİRLİ TSO’DAN SERTİFİKA VERİLDİ
Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından koordine edilen ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin katılımıyla düzenlenen “Cinsiyet Eşitliği Odağında Geleceğin İnsana Yakışır İşleri Yaklaşımının Desteklenmesi Hibe Programı” kapsamındaki etkinlikler çerçevesinde, “Tarım Sektöründe Endüstri 4.0 Kullanımı” başlıklı bilinçlendirme semineri ve sertifika töreni gerçekleştirildi. Bu kapsamda, konuya ilişkin sunumların yapılması, katılımcılar arasında deneyim paylaşımı ve iş birliği fırsatları oluşturulmasına müteakip Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve
Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel tarafından katılımcılara sertifika verildi
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)