Hemşehrimiz Halil Saraç Kadirli’nin marka değeri olan sucuk ekmeği “Kadirli sucukçusu” olarak İstanbul 4. Levent’de hizmete açtı.
Sucuk ekmek ustalık isteyen bir iş olduğunu ve bunu profesyonel anlamda meslek açısından yapmanın ise daha önemli bir hal aldığını dile getiren Saraç, bizler hem sucuğun tadına hem de kokusuna önem veriyoruz. Sucuk hem güzel koku hem de güzel ve enfes bir lezzet sunabiliyor. Sucuk ekmek her mevsim yenir ama kış aylarında ve soğuk bölgelerde öncelikli tercih olmalıdır.
Bir Kadirlili olarak bu lezzeti İstanbul’a taşıdık ve büyük bir beğeni alıyoruz, her kesimden insanlar rağbet gösteriyor.Kadirli sucuk ekmeği artık burada da marka olmaya başladı.İnsanlara hem lezzeti sunuyor hem de ilçemizin tanıtımını yapıyoruz bu nedenle de çok mutluyum dedi.Saraç,Sultan selim mah Atatürk cad no 16 A levent’e yolu düşen tüm Osmaniye ve Kadirlilileri bu eşsiz damak tadına beklediğini ifade etti..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu