“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KADİRLİ STADYUMU DÜNYA ATLETİZM BİRLİĞİ STANDARTINA KAVUŞUYOR
    • 7 Eylül 2022 - 07:59:58

KADİRLİ STADYUMU DÜNYA ATLETİZM BİRLİĞİ STANDARTINA KAVUŞUYOR
Haziran 2022 tarihinde yer teslimi yapılan Kadirli Stadyumu Atletizm Pisti yapımında sona gelindi. Aralık gibi bitmesi düşünülen altı kulvarlı tartan atletizm pisti yapımı ayrıca futbol sahası, çekiç atma, gülle atma, üç adım atlama, sırıkla atlama ve tenis kortu tesislerini de içine alıyor.
İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yılmaz Bal’dan aldığımız bilgiye göre atletizm pist içerisindeki tüm sportif tessisler IAAF (Dünya Atletizm Birliği) standartında olacak..
Aralık 2022 tarihi içerisinde hizmet vermeye başlayacak tesis halka açık olacak. Sopr Müdürü Yılmaz Bal yaptığı açıklamada atletizm tesisi, saha drenajı ve çimlendirme faaliyetlerinin tümünün Aralık ta bitirileceğini söyledi. Bal; ” sayın vekilimiz Mücahit Durmuşoğlu’nun gayretleriyle eksikleri tamamlanarak Gençlik ve Spor Bakanlığımızca Aralık ayında hizmete girecek olan tesisimiz, IAAF belgeli olacak. Yani uluslararası müsabakalara açık olacak. Ayrıca günün tüm saatlerinde halkımıza hizmet verecek. Altı kulvarlı tartan atletizm pistini akşamda dahil olmak üzere tüm gün vatandaşlarımıza açık tutacağız. Futbol sahası, çekiç atma, gülle atma, üç adım atlama, sırıkla atlama ve tenis kortunda uluslararası müsabakalar yapılabilecek ve aynı zamanda halkımızın hizmetinde olacak. Aralık 2022 tarihinin Kadirli’de sporun bir nirengi noktası olacağını düşünüyorum. Emeği geçenlere başta Sayın vekilimiz Mücahit Durmuşoğlu olmak üzere Kadirli sporu adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz