Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Kadirli Sivil Toplum Platformu’ndan Teröre Lanet…
    • 17 Şubat 2021 - 07:24:27


Kadirli Sivil Toplum Platformu’ndan Teröre Lanet…
Kadirli Sivil Toplum Platformu terör örgütü pkk tarafından şehit edilen 13 vatandaşımız ile ilgili basın açıklaması yayınladı.
Kadirli Sivil Toplum Platformu Başkanı Memduh Ergin yaptığı basın açıklamasında “Bebek katili eli kanlı terör örgütü PKK çirkin,pis, aşağılık yüzünü bir kere daha gösterdi. Ordumuzun yürüttüğü Kızıl Pençe- 2 Operasyon bölgesi Gara’da bir mağarada elleri arkadan bağlı olarak 13 vatan evlatlarının kafasına kurşun sıkarak şehit etmiştir. İnsanlıktan nasibini almamış, cani ruhlu terör örgütünün yapmış olduğu bu insanlık dışı katliamı lanetliyoruz.
Bu memleketin bağrından çıkan, gücünü imanından ve vatan sevgisinden alan Mehmetceğimiz sınır içinde ve dışında teröristlere ölüm olup yağmaktalar. Son terörist yok edilinceye kadar bu kararlı mücadele devam edecektir. Biz de Kadirli Sivil Toplum Platformu olarak devletimizin yürüttüğü bu kararlı mücadelenin yanında yer alıyoruz. Bin yıldır bu topraklarda var olma mücadelesi veren milletimiz emperyalist güçler tarafından içten ve dıştan yapılan kuşatmayı imanı ve iradesi ile yıkacaktır. Bu milletin birliğine ve dirliğine göz diken hainler şunu çok iyi bilmeliler ki sizin sahipleriniz binlerce yıldır bütün güçleri ile üzerimize geldiler ama bizleri bu topraklardan ayıramadılar. Kendilerinin o gün yapamadıklarını şimdi içimizdeki siz hainlere yaptırmaya çalışıyorlar.
Bazıları hainliklerini gizleme gereği duymazken bazıları sureti haktan gözüküp kendilerini gizlemeye çalışıyor. Kendinizi ne kadar gizlemeye çalışırsanız çalışın gizleyemezsiniz. Sözde kınamalarınız sizleri kurtarmaya yetmez. Her şey ayan beyan ortada. Bu milletin mahşeri vicdanı sizlere gerekli hükmü verecektir. Bu vesileyle başta 13 vatan evladı olmak üzere bu uğurda can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. PKK ve PKK sevicilerini de lanetliyoruz.” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz