Kadirli Orman İşletme Müdürlüğü’nden Karla Mücadele Çalışmalarına Tam Destek
Son bir kaç gündür Kadirli ve Sumbas ilçelerinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yolların yeniden ulaşıma açılması için Kadirli Orman işletme müdürlüğü ekipleri de araçlarla destek veriyor.
Ekipler Koçlu,Yoğunoluk,Tahta ve Değirmendere Köyleri ile Sumbas’ın Gaffarlı,Yeşilyayla,Esenli,Çiceklidere Köyleri ve Bağdaş yaylasındaki ve diğer mezralardaki çalışmalarında Özel idare ekiplerine aralıksız destek veriyor.
Orman işletme müdürlüğünün zorlu kış şartlarında hayatı kolaylaştırmak için karla mücadele çalışmaları orman köylüleri tarafından da takdirle karşılandı.
Ekipler yardım isteyen orman köylülerinin yardımına koşarken,bir yandan da kardan dolayı yolda kalan ve kayan araçların yardımına da yetismeyi ihmal etmedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)