Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Kadirli Öğretmenevi “2021” yılına hazır
    • 31 Aralık 2020 - 08:15:31


Kadirli Öğretmenevi “2021” yılına hazır
Bölgemizin B sınıfı belgeli, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Kadirli Öğretmenevi, yenilikleriyle gerek otel bölümü ve gerekse diğer hizmetleriyle 2021 yılında yine kendinden söz ettirecek.
Misafirlerini memnun edecek kaliteli hizmet ile birlikte temizlik ve hijyen olarak ta pandemi döneminde müşterilerini memnun eden Kadirli Öğretmenevi’nde fiyatlar değişmeyeceğini belirten yetkililer, fiyatların daha da aşağı olacağını belirttiler.
Öğretmenevi yetkilileri, “Öğretmenevimizde pandemi nedeniyle yemek hizmeti dışında otel, erkek kuaförü ve diğer bölümleriyle yıllardır en fazla tercih edilen kurum misafirhanelerinin başında geliyor. Uygun fiyat ve güzel ortamıyla 25 odalı 52 yatak kapasiteli öğretmenevimiz tüm öğretmenler, memurlar ve vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. Bizler bu ilgiyi artırmak için çevre düzenlemesini tamamen değiştirdik. Müşterilerimiz yeni düzenden çok memnun. Yenilikleri görmek ve kaliteli hizmet almak için müşterilerimizi bekliyoruz. Ayrıca pandemi nedeniyle temizlik ve hijyen konusunda müşterilerimiz kendilerini evlerinde hissedecekler.” dedi.
BEŞ YILDIZLI OTEL GİBİ..
Otel bölümümün beş yıldızlı otelleri aratmadığını dile getiren öğretmenevi yetkilileri, “Otel bölümü baştan sona yenilendi. Perdelerden, yatak örtüsüne, televizyondan, masalara, yatak, wc, banyo bölümlerine kadar bütünüyle bir yenilik oluşturduk. İstiyoruz ki burada kalan misafirlerimiz, daha sonra yeniden bizi tercih etsinler. Otelimize tek kişilik, çift kişilik odaların yanı sıra yeni süit ve dubl odalar ekledik. Burada kalan misafirlerimiz özellikle bizim odamıza kadar gelip bizlere ve personele teşekkür ediyorlar. İnsanları mutlu ve memnun bir şekilde uğurlamak bizi de sevindiriyor.” ifadelerini kullandılar..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz