4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

HEPİMİZ…

HEPİMİZ…

Kaymakam Taşkıran vatandaşlarla bir araya geldi

Kaymakam Taşkıran vatandaşlarla bir araya geldi

“KÜTÜPHANELER HAFTASI” KUTLANDI..

“KÜTÜPHANELER HAFTASI” KUTLANDI..

Kadirli Müftülüğü’nden “Şehitlerimize vefa için sabah namazında buluşalım” programı
    • 4 Mart 2020 - 07:02:06

Kadirli Müftülüğü tarafından başta Suriye’nin İdlib kentinde şehit düşen kahraman Mehmetçiğimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz için sabah namazı buluşması düzenlenecek.
07 Mart 2020 Cumartesi günü Çiğdem Camiinde düzenlenecek olan program kapsamında cemaatle Fetih Suresi okunacak, sabah namazı kılınarak Kur’an-ı Kerim tilaveti, Tesbihat ve Zikir yapılacak Kadirli Müftüsü Necati Gündoğdu tarafından sohbet icra edilerek, birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz ve tüm şehitlerimiz için yapılacak olan duaya hep birlikte amin denilecek. Proğram sonunda katılan cemaate Kadirli Belediyesi Çorba ikram edecek.
Düzenlenecek olan programa tüm ilçe halkını davet eden Kadirli Müftüsü Necati Gündoğdu şu ifadelere yer verdi; “Dün olduğu gibi bugün de sahip olukları en değerli varlıkları olan canlarını bir milleti millet yapan değerler uğruna feda eden, milletimizin birliği, dirliği ve mukaddesatı için hayatlarını ortaya koyan aziz şehitlerimizin ruhlarını ve hatıralarını yad etmek, şuhedaya ve geride bıraktıkları yakınlarına karşı manevi görevlerimizi yerine getirmek ve halkımızın duyarlılığını artırmak amacıyla “Şehitlerimize Vefa İçin Huzur’da Buluşalım!” programı düzenleyeceğiz. Düzenleyeceğimiz programımızın birliğimize, beraberliğimize, ve kardeşliğimize vesile olması temennisiyle 07 Mart 2020 Cumartesi günü Sabah Namazında düzenlenecek olan programa kadın, erkek, genç, yaşlı tüm Kadirli halkını davet ediyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz