KADİRLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İLYAS TAPSIZ’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olan öğretmenlik; emek, sabır, fedakarlık ve hoşgörünün en yüksek manada sergilendiği ulvi bir görevdir. Öğretmenler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi, çağımızın gereklerine göre, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş bir şekilde yetiştiren, kutlu bir görevin yılmaz temsilcileridir. Siz değerli meslektaşlarımın yetiştireceği nesiller, hiç şüphesiz ki ülkemizin geleceğini şekillendiren kişiler olarak karşımıza çıkacaktır.24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öncelikle Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor siz kıymetli meslektaşlarımın Öğretmenler Günü’nü en içten duygularımla tebrik ediyorum.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)