Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

Kadirli Küçük Sanayi Sitesinde çalışmalar tam gaz devam ediyor
    • 28 Aralık 2021 - 08:17:18

Kadirli Küçük Sanayi Sitesinde çalışmalar tam gaz devam ediyor..
Konuyla İlgili Kadirli kaymakamlığında yapılan toplantıda, İlçe Kaymakamı Vehbi Bakır, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mesut Ovalı ve kurum müdürlerimizle birlikte, Kadirli Küçük Sanayi Sitesi’nin şehir içerisinden çıkarılmasına yönelik başlatılan çalışmaları değerlendirdi.
Toplantıda Kadirli Küçük Sanayi Sitesi masaya yatırılarak çalışmalarda gelinen nokta ve bundan sonra yapılacak iş ve işlemler konuşularak bir an önce çalışmaların tamamlanması kararlaştırıldı.
Gerçekleşen toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu şunları kaydetti:
“İlçemizin çehresini değiştirecek olan bu önemli projenin hayata geçmesi için bütün imkanlarımızı seferber ettik. İnşallah en kısa zamanda Küçük Sanayi Esnafımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir sanayi sitesine kavuşturacağız. Modern bir yapıya sahip olacak olan yeni sanayi sitemiz, esnaflarımıza daha geniş alanlar sunarak, rahat bir ortamda işlerini yapmalarına imkan sağlayacaktır. 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğimiz bu dönemde bütün vatandaşlarımızın, istek ve taleplerini gerçekleştirmek için tüm gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz