Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır ve Belediye Başkanı Ömer Tarhan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundular
Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır,Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, 1 nolu sentetik sahada kurulan Çadırlarda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan’da
Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde meydana gelen depremin ardından ilçemiz içme suyu gözünde meydana gelen bulanıklık bugün itibarıyla normale döndüğü bildirildi.
Tarhan,aş evinin 7/24 hizmet verdiğini ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için her türlü ihtiyaçları için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını belirtti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)