“Koronavirüsü yenmek için en önemli sorun evden eve ziyaretler oluyor”
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Aydüz ve ilçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cemil Deniz ile Atatürk Caddesinde gitti.
Burada çalısmak zorunda olan esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunan Kaymakam Arık, kurallara uyan vatandaşlara teşekkür ederek, şu açıklamada bulundu:
“Değerli Kadirlililer, yaşlılarımızı koruyalım. Sosyal izolasyon şart.
Evde kalın ama aile toplantıları yapmayın. Misafirliğe gitmeyin. Misafir kabul etmeyin. Bütün koronavirüs hastaları aynı semptomları göstermiyor. Bazı kişiler hasta olduğunun farkında bile olmayabiliyor. Onun için fiziksel temastan uzak duralım. Sosyal mesafeye dikkat edelim. Dua edelim. 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri vatandaşlarımız evde kalıyorlar. Diğer vatandaşlarımızın da kurallara uyduğunu görüyoruz. Kurallara uyarsak acılar yaşamayız..”
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)