KADİRLİ KAYMAKAMI AHMET ARIK İLLER BANKASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
İlçemizde finans ve yapım desteği verilen Millet Bahçesi , Köprüler ve bağlantı yolları ve proje yapım aşamasında olan altyapı projeleri İçmesuyu isale hattı ve depoları , İçmesuyu şehir şebekesi, yağmursuyu projesi, yeni yerleşim alanlarının kanalizasyon projesi , sokak sağlıklaştırma projesi konularında İller Bankasi Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner’i ziyaret etti.Ziyarette Kaymakamımız Ahmet ARIK’a Osmaniye İl Genel Meclis Üyesi Dr. Mustafa GÜRLEK eşlik etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)