SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KADİRLİ İŞKUR KURSİYERLERİNDEN ANLAMLI ÇALIŞMA
    • 28 Mayıs 2020 - 07:40:56


Kadirli İşkur Müdürlüğünün İşbaşı Eğitim Programı kapsamında MİO BABY konfeksiyon firması bünyesindeki kursiyerlerden anlamlı bir çalışma yapıldı.
Kadirli İşkur Müdürü Abdülhamit Yıldırım aracılığı ile ürünlerin ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için yenidoğan bebek hastahane çıkışı kıyafetleri üreten kursiyerler hiçbir ücret talep etmeden kıyafetleri ürettiler.
İhtiyaç sahibi ailelerin belirlenerek dağıtımının yapılması için üretilen kıyafetler Kadirli Sosyal Hizmetler Müdürü Adem Karnuş ve Kadirli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yetkililerine teslim edildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kaymakamımız Ahmet Arık “İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında kursiyerlerimiz hiçbir ücret talep etmeden ihtiyaç sahibi ailelerimizin yenidoğan bebekleri için Mio Baby konfeksiyon firmasının da desteği ile kıyafet üreterek, ailelelerimize katkıda bulundular. İlk etapta yaklaşık 100 adet kıyafetimiz ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere teslim alındı. Firma ve kursiyerlerimiz desteklerinin süreceğini belirttiler. Koronavirüs salgını nedeni ile üretimlerin durma noktasına geldiği, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde bu anlamlı katkılarından dolayı başta firma yetkilileri olmak üzere tüm çalışan kursiyerlerimize teşekkür ediyorum ”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz