Kadirli İlçesinde Çok Paydaşlı Platform Toplantısı Yapıldı
Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi (KDAKP) kapsamında Çok Paydaşlı Platform Toplantılarının ikincisi Kadirli İlçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya İl Müdür Yardımcısı Mustafa ÖREL, Kadirli İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fatin Rüştü ÖZESER, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Hayri UYDURAN, muhtarlar ve üreticiler katıldı.
Kadirli Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda karşılıklı görüş alışverişi şeklinde gerçekleşen toplantıda projenin genel durumu ele alındı. Toplantıda ayrıca üreticilerimiz isteklerini ve görüşlerini ifade ettiler.
Toplantı sonunda İl Müdür Yardımcısı Mustafa ÖREL tarafından Genç Girişimci Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan Muhammet Fatih UÇAR’a Katılım Belgesi verildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)