İHH gönüllüleri Kadirli’de gıda paketleri dağıtarak ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyor.
İHH Kadirli İnsani Yardım Derneği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri süresince de ilçe genelindeki ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatıyor.
KADİRLİ İHH ilçe Temsilcisi Önder Çatalbaş, İHH gönüllülerinin zaman mefhumu gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmak için gayret gösterdiğini, koronavirüsle mücadele süresince de çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirtti.
Çatalbaş, Yardım faaliyetlerinde yer alan gönüllülerimiz ve özellikle katkı sağlayan hayırseverlerimize teşekkür ederim.Bizler hayırseverlerin ( PAYLAŞMAK isteyenlerin ) destekleri bekliyoruz bize ulaşın bizde ihtiyaç sahiplerine ulaşalım. Birlikte paylaşalım iyilik her zaman her yerde dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)