ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

Kadirli Eğitim ve Kariyer Fuarı Yarın Düzenlenecek
    • 14 Ocak 2019 - 07:49:48

Kadirli Belediyesi tarafından yarın “1. Kadirli Eğitim ve Kariyer Fuarı” düzenlenecek.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaptığı açıklamada, “Bölgemizin ve ülkemizin eğitime en çok önem veren ilçelerinin başında gelen Kadirli’mizdeki öğrenciler, belediyemize önemli bir talepte bulunmuştur. Öğrencilerimiz, yoğun ve yorucu bir şekilde devam eden üniversite hazırlık sürecinde geleceklerine yön verecek ve kendilerini hayata hazırlayacak olan üniversiteleri tanımadan tercih yapmak istemediklerini ifade ettiler.

Belediye olarak bizlerde bu talep doğrultusunda ilçemizde ilki düzenlenecek Eğitim ve Kariyer fuarını tertip etme kararı aldık. 15 Ocak 2019 tarihinde ilçemizde bulunan Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür merkezinde düzenlenecek olan bu fuara katılıp, öğrencilere üniversitelerin tanıtımını yapma imkanı sunacağız. Gençlerimizin eğitim hayatlarına yön verecek tercihler hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla bu etkinliği düzenliyoruz. Şehrimizde ilk defa düzenlenen bu fuarla birlikte gençlerimiz okulların olduğu şehirlere gitmeden burada bilgi ve fikir alışverişinde bulunacaklar” dedi.

Fuar katılımının tamamen ücretsiz olduğunu ve hiçbir üniversiten katılım ücreti ya da stant ücreti talep edilmeyeceğini belirten Başkan Tarhan, alanında uzman hocalarımız öğrencilerimize bilgi birikimlerini aktaracakları bilgilendirmeler de yapacaklarını söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz