Bal ligi temsilcisi Kadirli Demirspor, teknik direktörü İnan Uçal ile yolları ayırdı. Takımın teknik direktörlüğü görevine ise yönetim kurulu kararı ile Kadirli’nin başarılı spor adamı Talip Kayı getirildi.Geçmişte üçüncü ve ikinci liglerde başarılı bir şekilde top koşturan ve teknik direktörlük tecrübesi bulunan Kayı’nın takıma çok şeyler katması bekleniyor.
Yönetim tarafından Önceki teknik direktör İnan Uçal ‘a şu ana kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür edilerek ,bundan sonraki spor hayatında başarılar dilendi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)