UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kadirli Demirspor emin adımlarla şampiyonluğa gidiyor
    • 9 Şubat 2022 - 08:10:42

Kadirli Demirspor emin adımlarla şampiyonluğa gidiyor
Kadirli Demirspor takımı, Osmaniye Süper Amatör Kümede çıktığı müsabakalardan yenilgisiz olarak uzak ara farkla şampiyonluğu koşuyor.
Ligin lideri olan Kadirli Demir Spor, ikinci sıradaki Osmaniye Sitespor takımının 8 puan önünde şampiyonluğa emin adımlarla koşarken, BAL (Bölgesel Amatör Ligi) ligi yolunda herkesin takıma sahip çıkmasını bekliyor.
Kadirli’mizin eski futbolcularından Kadirli Demir Spor Kulübü Başkanı Ahmet Coşkun ile Kadirli Demir Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Yapıcı, yaptıkları açıklamada, şampiyonluk yolunda Devlet yetkililerinden, iş adamlarından ve futbolseverlerden destek beklediklerini belirttiler.
Coşkun ve Yapıcı, “Gençlerimizin çok sevdiği sporların başında gelen futbola yönelmesi ve onlara sahip çıkılması adına herkesi takıma destek vermeye davet ediyoruz. Şuan ikinci sıradaki takım ile 8 puan fark öndeyiz. Hiç yenilgi almadan yoluna devam eden takımımızla gurur duyuyoruz. Başarıyı hep birlikte sağlamak için taşın altına herkesin elini koymasını bekliyoruz. İşini en iyi yapanların bu işi aşkla yapanların ve memleket sevgisini her şeyin üstünde tutanların destekleri ile felsefemiz aynı sevdanın ligi olmaz.” diye konuştular.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz