İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

KADİRLİ BELEDİYESİNDEN YANGIN TATBİKATI
    • 20 Haziran 2019 - 12:50:26

Kadirli Belediyesi’nde çalışanlara yönelik olarak yangın Eğitimi ve Tatbikatı gerçekleştirildi.
Kadirli Belediyesi itfaiye müdürlüğü ekipleri tarafından eski Trafik Eğitim Parkı’nda düzenlenen yangın tatbikatı başarıyla tamamlandı.
Bugüne kadar birçok kez Resmi ve özel kuruma yönelik olarak yangın tatbikatı ve yangın anı ile sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili eğitim ve tatbikat yapan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, bu kez kendilerine yönelik olarak bir eğitim ve tatbikat gerçekleştirdi.
Tatbikatta çalışanlara yönelik olarak yangın önleme, yangın söndürücü kullanma, yangına müdahale biçimleri hakkında bilgiler verilirken, yangın söndürme cihazları uygulamalı olarak kullanıldı.
Belediye başkanı Dr.Ömer Tarhan, personelimizin herhangi bir yangın durumunda donanımlı bir şekilde olaya müdahale etmeleri hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle bu tür Eğitim ve tatbikat çalışmalarına her zaman önem ve öncelik veriyoruz. Her türlü yangın ve tehlike anında belediye itfaiye ekiplerimiz tam gün hazır ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz