“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KADİRLİ BELEDİYESİ VATANDAŞLARA YÖNELİK ÖZEL DESTEK OLUYOR
    • 27 Temmuz 2023 - 08:19:48

KADİRLİ BELEDİYESİ VATANDAŞLARA YÖNELİK ÖZEL DESTEK OLUYOR

Kadirli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, hasta, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik özel bir hizmet sunuyor.
Evlerinde yardıma ihtiyacı olan bireyleri desteklemek ve yaşam kalitelerini artırmak amacıyla başlatılan ev temizlik çalışmaları kararlılıkla devam ediyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle yaşlı, hasta ve kimsesiz olan vatandaşları belirleyerek evlerine düzenli ziyaretler gerçekleştiriyor. Bu ziyaretlerde, evlerdeki temizlik ve düzen ihtiyacı belirleniyor ve gerekli önlemler alınıyor. Ev temizlik çalışmalarında hijyen ve sağlık ön planda tutuluyor. Ekipler, evlerdeki ortamın sağlıklı bir şekilde temizlenmesi ve dezenfekte edilmesine özen gösteriyor. Bu sayede, yaşlı ve hastaların hijyenik bir ortamda yaşamaları sağlanıyor. Kadirli Belediyesi’nin ev temizlik hizmeti, hasta ve kimsesiz vatandaşların yanında olduklarını hissetmelerine yardımcı oluyor. Bu hizmet sayesinde, yaşlı veya sağlık sorunları olan bireylerin evlerinin temizlik ve düzeni sağlanarak günlük yaşamlarına destek olunuyor. Kadirli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, toplumun dezavantajlı gruplarına yönelik düzenlediği bu özel hizmetle insan odaklı ve sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Hasta, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara sağladıkları bu değerli destekle toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlenmesine katkı sağlıyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz