“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

 Kadirli Belediyesi tarafından “Sağlıklı Yaşam ve Temiz Kadirli İçin” sloganıyla her hafta bir okul çevresinde temizlik çalışması başlatıldı.
    • 15 Kasım 2019 - 07:27:44

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, beraberinde Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile bu hafta Şehit Orhan Gök Mahallesi Ergenekon Şehit Mehmetçik okulu çevresinde öğrencilerle birlikte temizlik kampanyasına katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, okul bahçesinde öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada şehrin temizliği konusunda vatandaşlara da görev düştüğünü söyledi.

Vatandaşların ev ve iş yerlerinin çevresini temiz tutmasını isteyen Tarhan, şöyle devam etti:

“Başlattığımız kampanyada, halkın dikkatini çekmek için öğrencilerimizle okul çevresinde temizlik yaptık. Geçen hafta Bağ Mahallesindeki Ali Mümtaz Sayman İlkokulu ve ortaokulunda yapmıştık. Bu hafta da Şehit Orhan Gök Mahallesi Ergenekon Şehit Mehmetçik okuluna geldik. Katılım güzel oldu. Öğrencilerimizin desteğini gördük. Temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir Kadirli için çalışmalarımız devam edecek. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.”

Öğrenciler de sağlıklı yaşamak için temiz çevre olmasının kendilerini mutlu edeceğini belirterek, Belediye Başkanı Ömer Tarhan ve temizlik işleri müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz