KADİRLİ BELEDİYESİ 5 BİN KİŞİYE 3 ÇEŞİT SICAK YEMEK VERİYOR
Kadirli Belediyesi ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi 5 bin aileye 3 çeşit sıcak yemek dağıtıyor.
11 ayın Sultanı Ramazan Ayının ilk gününde Aşevi’miz ve Aşevine gelemeyen yaşlı kimsesiz hasta ve engelli ailelerimizin evine 3 çesit yemek dağıtımına başladıklarını belirten Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi 5 bin aileye 3 çeşit sıcak yemek verileceğini açıkladı.
Milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını karşılamanın mutluluğu içindeyiz diyen Başkan Tarhan ” İyilik yolunda, ekmeğimizi, aşımızı ve sevgimizi paylaşıyoruz. 15 yıldır Aşevimizde hazırlanan 3 çeşit sıcak yemek, ihtiyaç sahibi, hasta ve yaşlılarımızın evlerine ulaştırıyoruz. Ramazan ayında aşevimiz ve Mahalle iftarları ile hemşehrilerimizle birlikte iftarımızı da yapmanın manevi hazzını yaşıyoruz.
Aşevimizde hazırlanan 3 çeşit sıcak yemeği 6 araç ve 18 personelle evlere götürüyoruz.İlçemizde hiçbir vatandaşımızın yatağa aç girmemesi için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)