23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kadirli Belediyesi tarafından 3. Çocuk Şenliği düzenlendi.
Kadirli Belediyesi hizmet binasında düzenlenen etkinliklerde palyaço gösterileri ve ödüllü yarışmalar yapıldı. Ücretsiz konser ve oyun gruplarının yanı sıra öğrencilere ikramda bulunuldu, çeşitli hediyeler verildi.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan, bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri şenliklere ilginin yoğun olduğunu söyledi.
Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara hediye ettiği bayramı en iyi şekilde kutladıklarını ifade eden Tarhan, “Geleceğimiz olan çocuklara unutulmaz bir bayram yaşatmak için düzenlediğimiz çocuk şenliğimize katılım oldukça yoğun oldu. Etkinlikler çerçevesinde konser, tiyatro oyun grupları, ikramlar, palyaço ve hediyelerle çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşattık.
Ülkemiz, geleceğin teminatı olan siz çocukların ellerinde yükselecek. Sizin huzur içerisinde büyümeniz ve geleceğe umutla bakabilmeniz için bizler elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Şenliğe katılan çocuklar, Canlanan masallar adlı müzikli çocuk oyunu tiyatrosu, mısır patlağı, balon şov, Oyun grupları ve palyaço gösterileri ile pamuk şeker gibi ikramlarla doyasıya bir gün geçirdiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu