Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

KADİRLİ BELEDİYE MECLİSİ’NDEN AZERBAYCAN’A DESTEK MESAJI
    • 2 Ekim 2020 - 06:33:16

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve meclis üyeleri Azerbaycan’a destek mesajı verdi.

Başkan Tarhan ile birlikte mecliste grubu bulunan MHP, Ak Parti, CHP ve İyi Parti’li meclis üyeleri, ellerinde Türk ve Azerbaycan bayrakları ile hizmet binası önünde basın açıklaması yaptılar.

Meclis üyeleri adına Başkan Tarhan, yaptığı açıklamada, Ermenistan’ın saldırdığı Azerbaycan’ı Kadirli Belediye Meclisi olarak desteklediklerini söyledi.

Vatan topraklarını Ermenistan’a karşı koruyan Azerbeycan’ın yanında olduklarını ifade eden Tarhan, şöyle konuştu:

“Azerbaycan, Ermenistan’ın küstahlığına, dış mihraklarla beslenen cüretkarlığına karşı vatan topraklarını korumak ve işgal altındaki Karabağ’a kavuşmak için bütün irade ve azmini tek yürek olarak ortaya koymuştur. Topraklarını Ermeni işgaline karşı koruyan Azerbeycan’ımızın her zaman yanındayız. Kanımız bir, kaderimiz bir, kavgamız bir, kaynağımız bir, kavlimiz bir, kalbimiz bir, hatta kabrimiz bir, kıblemiz bir, kıvancımız bir.

Hepimiz, can Azerbaycan’ın yanındayız. Vatan topraklarının işgaline son verilmesi için Ermenistan’ın saldırısına karşı meşru müdafaa hakkını kullanan Azerbaycan ordusunun mutlak zafere ulaşacağına inancımız tamdır.

Azerbaycanlı soydaşlarımızın topraklarını tamamen Ermeni işgalinden kurtarana kadar ilerleyeceğine olan inancımızla, can Azerbaycan’ın haklı davasında her zaman ve daima yanındayız. İki devlet, tek milletiz. Ne Mutlu Türk’üm diyene.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz